Új hozzászólás Aktív témák

  • DBAtti

    aktív tag

    válasz overclockerr #9256 üzenetére

    VIGYÁZAT! MAGÁNVÉLEMÉNY

    Ha van lehetőséged, szerintem is maradj inkább a hangfalas részlegen használt cuccokkal.
    Messze nem egyforma az élmény. Mindkettő a maga nemében jó, és vannak nagy szintkülönbségek (nyilván), de fejhallgatóból soha nem lesz hangfal és fordítva sem.
    Pl. AVX-en eléggé gyakran mennek régi Canton, Tannoy, Wharfedale, stb. sztereók, az áruk nagyon szór, és ismerni kell a típust is, mit érdemes, mit nem. Ha veszed rá a fáradságot, utánaolvasol, még akár 50-60k-ból is kihozol egy olyan kezdő szettet, ami mosolyt csal az arcodra.
    (én kb 2 éve mondtam búcsút a kényszerűségből hallgatott PC hangfalaknak, és sum 23k-ból vettem egy Canton LE500-s párt és egy kis Sharp erősítőt. A mai napig köszönik jól vannak -ha nem is 100%-osak-, de köze nincs PC hangfalhoz, vagy bármilyen fejhallgatóhoz. Utóbbi nem azt jelenti, hogy ne lehetne egy fejhallgató részletezőbb, nagyobb felbontású, stb, ez nem a fejeden van, és itt vége is a történetnek -szerintem. Persze én is simán el tudnám verni a világ minden pénzét jobb sztereo cuccokra, de nem nagyon van felesleg)

    "A szél fú, a zöld fű. A Föld kering, a Nap korong..."

Új hozzászólás Aktív témák