Új hozzászólás Aktív témák

  • Majd ha egyszer vége a nyavalyának: Szeretnék elmenni egy hangeszköz boltba, hogy meghallgassam a nekem tetsző modelleket, összehasonlítsam, és választhassak. A következő igényekre szeretném, ha ajánlanátok pár modellt, mit lenne érdemes megnéznem.

    Jelenleg egy Sennheiser HD558 van. Egy dologgal vagyok komolyabban elégedetlen vele kapcsolatban: a mély. Vagyis leginkább annak szinte teljes hiánya. :DDD Most, hogy vettem utazáshoz bluetoothos Sony WH-1000XM3-at, az után már egyenesen zavaró kb mintha nem lenne basszus. Annak a Sony fejhallgatónak pedig a mélye túl erős, néha már bántja a fülem, szóval valahol a kettő között kellene, hogy legyen az én ideálom otthonra. A HD558 viszont minden más tekintetben jobb, amiket szeretnék megtartani: a közép és magas tartomány részletesebb, jobban hallható, a kialakaítás sokkal komfortosabb, a Sony 1-2 óra után már kezd kényelmetlenné válni, izzaszt, ez a Sennheiser egész nap is jó. A Sonyt megtartom hordozhatónak, arra tökéletes. Otthonra kellene egy vezetékes. Olyan, mint a HD558, sokkal erősebb méllyel, ami annyira azért nem erős, mint az XM3.
    (az jó, ha más tekintetben is előrelépés a HD558-hoz képest, de legfőképpen mélyben várok javulást)

    Tehát amire vágyom:
    1. Csak otthon, szobában
    2. Zene, film, videojáték
    3. Ár 100k-ig (erősítővel max 150k)
    4. Új
    5. Circumaural (fül körüli)
    6. Nyitott
    7. Szerintem nekem a viszonylag kiegyenlített való.
    8. Boltból
    9. SoundBlaster Z

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák