Új hozzászólás Aktív témák

  • Gzula[HUN]

    őstag

    Alaplapiról a 25 dolláros Oneodio-m szebben szól. Konkrétan semmi magas nem volt rajta. Szerencsére előtt beszerztem a Tempotec Sonata HD-t, azzal meg inkább nagyon szép lett a hangja, legalábbis nekem. Előkerültek a magasak, sőt, egy leheletnyi mélyet még pont elviselnék. :D Igazából nem goldoltam, hogy egy 30 dolláros vacak DAC ennyit fog hozzá tenni. Erősítőre még gyúrok, de az szerintem már csak jövőre lesz, így is sokat költöttem idén hangtechikára (relatív, nekem sok).

    A Sonata HD-t cimbi is tesztelte M40X-el, és miután megbeszétük, hogy jól szól, tájékoztatott, hogy a 48ezer HZ-ről nyugodtam állítsam át 192ezerre, hátha úgy még szebben fog szólni :F Mondjuk azt leszámítva, hogy elég béna voltam a beállításához, megállapítottam, hogy alap beállításon a Sonataval szebben szól Sonataval a Sony, mint alaplapiról.

    Amúgy szerintem ti nem is használtátok a fejhallgatót, egy karc nincs rajta. :C Igazából azt kell megköszönni, hogy bejárattátok! :DD :))

    [ Szerkesztve ]

    Eladó X2HR + Hifiman HE400SE https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/gzula_hun/index.html

Új hozzászólás Aktív témák