Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    Üdv! Már írtam korábban, de különböző okok miatt (elsősorban anyagi) elmaradt a vásárlás. Viszont ebben a hónapban megejteném, ezért szeretném kérni a tanácsotokat (ismét).
    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Kizárólag itthon.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Számítógép egyetlen hangforrása, így játék, film, zene, utóbbiból elsősorban klasszikus, időnként egyéb (pl Queen, AcDc, ritkábban zúzós metál)
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 20k, +10% indokolt esetben.
    4.) Új vagy használt? Mindegy, bestbuy érdekel, használt természetesen állapotfüggő.
    5.) Circumaural vagy supraaural? Circum
    6.) Zárt vagy nyitott? Zárt, jobb hangszigeteléssel
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? Hd2000 van, ennél jobb basszust, és összességében (sokkal) jobb hangzást szeretnék. A hangkép maga rendben. Kevéssé szűri a zajokat, ennél jobb kellene.
    8.) Honnan vásárolnál? Boltból, online, apróról, ahol találok. Akár külföld is szóba jöhet.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Prime x370 pro alaplapi (alc1220). Annyira nem rossz fajta, van optikai, meg 7.1, meg aranyozott(nak tűnő) kondik. Szóval ez még nem "rog gémer ficsőőőr", de kb ugyanaz. Szükség esetén áprilisban kap dedikáltat.
    Amiket kinéztem:
    Pioneer se-ms5t (ez lett ajánlva), Akg k92, Audio-Technika Ath m30x.
    Apróról: Akg k272hd, Ath m40x (ez kissé drága, kérdés, megér-e ennyit).
    Apróról van ezektől jobb? Esetleg az összes közül mi az, ami bestbuy? Sokáig szeretném használni. Kipróbálni nem tudom ezeket, Pécsi vagyok. (Max a globalban az Ath m30x, vagy Az akg k92-t).
    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák