Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    Szeretnék csatlakozni a topichoz egy AKG K701-essel. Egy hangmérnök barátomtól kaptam karácsonyra (ő vett magának egy szerény Sennheiser HD800-at), mert már nem bírta elviselni a azokat "szemeteket" a fejemen, amiket zenehallgatás indokkal tettem fel. Hogy kerek legyen a feszti-körkép, lett hozzá egy AVID M-Box "hangkártya" és egy örök-élet-és-három-nap Spotify prémium előfizetésem is úgy, hogy meg kellett fogadnom, hogy a YouTube-ról nem hallgathatok zenét többet :B :B
    Hát.... mit ne mondjak; ez valami olyan érzés, mint amikor vannak azok az emberek akik színvakok és valami speciális szemüveget rájuk tesznek, majd kilökik őket egy virágos rétre. Még a feleségem is (aki szerint az összes műszaki bigyula, csak gusztustalan lehúzás) szaporítószóval jellemezte amikor a K701-est a fejére vette (még úgy is, hogy az első negyed órában fordítva volt rajta :O :W)
    Annyi kérdésem lenne -így első körben, hogy mivel tudom a fülpárnáját pucolni?

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák