Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    Sziasztok. Superlux 668b-t szeretném rövid, pár napos ismerkedésünk után cserélni. A hangja majdnem rendben is van számomra, sajnos a "szúrós" magas engem is eléggé idegesít, pedig a többi része tetszik a hangjának. A másik problémám, hogy számomra valami elképesztően kényelmetlen. Pár nap után eljutottunk oda, hogy a bal fülem már akkor fáj, ha felveszem a fejemre. Pedig az előző, kb minden dimenziójában lényegesen kisebb Creative HS800-zal nem volt ilyen problémám. Az akár egész nap a fejemen lehetett volna. A legnagyobb baj szerintem, hogy maga a pánt nincs elég magasan, már hozzáér a fejtetőmhöz, szóval ennél jobban nem tudom a "fejemre húzni" és valószínűleg ezért is nyomta meg annyira a porcot a fülemnél.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Szinte mindig itthon, gép előtt
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Játék, zene. Zenéből meg kb mindent hallgatok. Nálam AC/DC után simán jöhet egy Swedish House Mafia is.
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    ~20k
    4.) Új vagy használt?
    új
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    csak és kizárólag circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott?
    teljesen mindegy, mivel nincs akit zavarjon, így lehet nyitott is.
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    hát a már fent említett szúrós magas pl eléggé zavar, illetve a mély hiánya. Nem kellenek brutális mélyek, a 668B-vel teljesen meg voltam elégedve mélyeket tekintve, viszont ha nincs, az eléggé zavar.
    A másik irányba viszont nincs ilyen probléma, ha mélytúlsúlyos, azzal nincs problémám.
    8.) Honnan vásárolnál?
    Itthonról, garanciával.
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Kb mindenről, amire jack-et lehet dugni. Számítógép, laptop, telefon stb.
    De nagyrészt számítógépről. Sajnos itt csak alaplapi hangkártya van és egy ugreen usb-s hangkártya. Bár utóbbi az én tapasztalataim szerint az alaplapiknál, amiket eddig hallottam egyértelműen jobban szólt.

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák