Új hozzászólás Aktív témák

  • #56474624

    törölt tag

    válasz Spíler #71148 üzenetére

    Ennyiért nagyon megéri, de az eredeti párna kötelező rá (5500 Ft/pár basystől). Basszusmennyiségre kb. a K701/702 szinten lehet (emlékeim alapján, közvetlen nem vetettem össze). A felhelyezésre is oda kell figyelni, fel tudom úgy tenni, hogy harsány legyen (túltolt felső-közép, visszafogott alsó-közép). Egyébként elég részletes hangú fejhallgató, nagyon nyitott hanggal, nagy és pontos térrel, de nincs olyan könnyed, mint a vintage DT990. Viszont szerintem őszintébb annál (bár nem ártana a DT990-et sem új gyári párnával meghallgatni).
    Ha kategorizálnom kéne, a HD600-zal egy szintre tenném ezeket a vintage Beyereket, de a hangjuk szárazabb, főleg a DT440-é.
    A zárt DT220 már más tészta, annak a HD600-féle Sennheiser-vonalhoz van közelebb a tónusa (valószínűsítem, hogy az új párnával is inkább ez lesz a jellemző), a DT440 az inkább "AKG-s", mint "sennheiseres".

    Ja és a kényelem. Na az pocsék. :DDD Mind a DT440, mind a DT220 esetén, a DT990 ellenben a legkényelmesebb fejhallgatók között van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák