Új hozzászólás Aktív témák

  • attiss66

    senior tag

    Na, megjött a soundblaster z-bulk. Az unokaöcsém, aki elég nagy gurunak számít a számítógépezésben, azt mondta az ingyenes softvert töltsem le a net-ről, az jobb, mint a saját telepítőlemeze. oké. ez így történt. letelepült, indítom, hát szarabb, mint az alaplapi. bazzmeg, ez így fog szólni?! hangerővel nem volt baj, kiütötte a pc oldalát. állítgattam a soundblaster-en amiket csak lehet, semmi. élesek voltak a magasak/vissza kellet rakni az átalakított hd435-be a szivacsokat, hogy csillapítsanak/, hallkan szóltak, aminek hangosnak kelet volna szólni, mint ha stereón szólaltatnám meg az 5.1-et és amit a háttérsugárzóknak kéne adni, az épp hogy szól. belenéztem a vezérlőpultba , hogy mi az amit letőtött ez az aranyos. vót ott a softver mellett valami extra nevü szar. na gondoltam , lehet az kavart be. le akartam törölni, egyedül nem akarta elhúzni a csíkot, softverrel együtt már igen. telepítettem a saját lemezével. hoppá!!! ezzel elindult szépen, a hangerő brutál maradt, az éles hangok visszamentek normálra, kivehettem a szivacsot. na és most megint teszteltem vele a mátrix1-et. bszmeg!!!, így nagyon jó lett/az alaplapihoz képest, de amúgy is/, a magasak nem bántóan élesek, kellemes határon belülre estek, részletgazdagság, dinamika javult jelentősen. hangerőről meg nem is lehet beszélni/bár az a szar softverrel is megvolt, de gondoltam, ha szar is, de legalább van hangereje a youtube-os filmekhez, videókhoz/, szétüti a fejest. :) Tehát mindent összevetve így elégedett vagyok ezen a szinten, ahogy most szól ez a hangrendszer, ahhoz képest, ahogy szólt az alaplapival. :)

Új hozzászólás Aktív témák