Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Üdv!

    Pár év után gondoltam újra benézek. :) Látom a régiek még mindig itt vannak.
    A karácsonyi listámra keresnék új fejhallgatót magamnak.
    Immár 5 éve nyúzom a Sony xb500-at "Szakibá..."-nak köszönhetően. :R
    Ez a "referencia" ha úgy tetszik.
    A lényeg, hogy kényelmes, zárt és az itteniek számára erősen mélytúlsúlyos fejhallgatót keresek. :)

    1. -> itthon használnám, este
    2. -> elektronikus zene, film, játék
    3. -> legyen mondjuk 50 ezer forint max.
    4. -> új v használt, mindegy
    5. -> Circumaural szigorúan(!)
    6. -> zárt szigorúan(!)
    7. -> hangzás? Mélytúlsúlyos, de ne szálljon rá annyira a többi hangra, mint ahogy azt az xb500 teszi, több hangot szeretnék hallani, ha lehet
    8. -> mindegy honnan jön
    9. -> forrás pc, Asus Xonar DG hangkártya

    Szóval semmi gond az xb500-zal, csak egyszerűen elhasználódott. Darabokban hullik róla a párna anyaga és hasonló. Illetve ha lehet a kereten belül, lépnék fölfelé egy felet mondjuk.
    A mélytúlsúly a circumaural és zárt kialakítás alapfeltétel (meg persze vezetékes only).
    A kényelem is fontos, mert apámnak vettünk egy Denon D1100-at - ami szintén hasonlóan mélytúlsúlyos, mint az xb500 -, valóban szebb, tisztább hangja van, azonban kb fél óra után elkezd nyomni mindenfelé, hosszútávon egyáltalán nem kényelmes.

    Amit első blikkre kinéztem:

    Sony MDR-XB950AP
    Gondolom ez lehet az xb 500 sokadik utódja, bár mikrofonra nincs szükségem, de elfér.

    Sony 1A
    Ez már komolyabbnak tűnik, de aztán passz.

    Nem vagyok márkahű, bármi jöhet. :) Ha van itt más basshead is, szívesen veszek bármilyen ajánlást. :R

Új hozzászólás Aktív témák