Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz Dorien #57914 üzenetére

    + Bodz: koszi.

    nem kotekszem veletek, ne ertsetek felre, nyilvan ti vagytok a hozzaertok, azert kerdeztem. es ahogy irtam, nem is feltetlen ragaszkodom egy markahoz sem. sot, pl az az AT M40x vagy micsoda meg is tetszett. nagyon profi kinezetuk van szamomra a javasolt Beyerekkel egyutt! csak kerdeztem, h nekem nem-e overkill-ek. de ha nem, akkor valasztok kozuluk.

    ez a Creative ez mennyivel "rosszabb" a tobbi, £100 kornyekiekhez kepest? gondolok itt ugye nem csak a melyre, hanem minden masra is (tererzet, kozep/magas hangok, stb). nem is tudtam, h gyartanak fejeseket, en leragadtam a jo kis SB hangkarijaiknal :D

    akkor ez az Ohm-tema ez a meghajtasanal jatszik szerepet? h portable/"gyengebb ereju"/amp-ju eszkozokhoz kell kisebb Ohmos, a nagyobb meg a dedikalt erositos source-okra, jol ertem? nem hangminoseg szempontjabol?

    ugy latszik hogy a SONY-t skippelni fogom. :)

    ez a DT990 Pro ez jol latom, h mar valamennyire nyitott? biztos rosszul tudom, de az eroteljesebb, nem tulzoan, de kisse duborgo melyekhez nem a zart kialakitas az optimalis? :B
    a szuros magas, ha zavaro, gondolom EQ-val kezelheto, nem?
    mindenesetre ez is tetszik, a plussparna kulonosen, jo puha lehet, tuti kenyelmes viselet. plusz nem izzasztja szet a borom, ahol felfekszik, meggondolom ezt a modellt is! :K

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák