Új hozzászólás Aktív témák

  • Imgoten

    újonc

    Sziasztok!
    Pár napja kérdeztem hogy az Omnitronic SHP-600 fejesemet megéri-e lecserélni egy Beyer DT 990 pro-ra.
    Azóta változott picit a helyzet:
    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Csak otthon.
    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Metál, de általában női énekessel, vagyis rengeteg szimfónikus hangszerrel kísért metál, nem ordító metál kategória. (pl. Nightwish, Epica van agyonhallgatva)
    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 25e forint
    4.) Új vagy használt? új
    5.) Circumaural vagy supraaural? circumaural
    6.) Zárt vagy nyitott? Eddig nyitott fejhallgatóim voltak, de lényegtelen, adott pénzért a legjobb hangzás, a javaslataitokat úgyis meghallgatom fejhallgatoplázában vagy nomonoban, ha nyitott ha zárt
    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? Szeretem a tiszta magasakat, legyen mély is azért, de az is inkább tiszta legyen, ne sok.
    8.) Honnan vásárolnál? muziker/nomono/fejhallgatoplaza elsősorban, de bárhonnan jó, akár amazon/ebay is
    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Logilink ua0211. Az SHP-600al elvoltam eddig vele, néha sok volt azért már a magas, de szerettem nagyon.

    Amiket kinéztem: ATH-M30X, Shure SRH-440.
    Ha eladnám az SHP-600at, akkor 35e lenne a határ. Megérné így inkább egy ATH-M40x, DT 440, esetleg egy AKG?
    De alapvetően maradjunk a 25e-nél.
    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák