Új hozzászólás Aktív témák

  • geza844

    aktív tag

    Sziasztok!

    Irodába keresek headset-et. Elsősorban Slype-olni kell, miközben velem egy légtérben mások is beszélgetnek, szóval kellene a fejesre egy zajszűrős mikrofon. Valamint nem lenne hátrány az se, ha zárt lenne. Másodsorban zenehallgatásra kell, de erre nagyjából bármi jó nekem. (bocs az igénytelenségemért, volt már AKG K240-es fejesem, Presenter fejhallgató erősítővel, és imádtam is, de most tényleg nem ez a cél, és nincs is rá annyi keret...)

    Ezt néztem ki: Superlux HMD-660

    Nem találtam viszont infót arra vonatkozóan, hogy ezen zajszűrős mikrofon van e?

    A mostani Genius (fostalicska) headsetemen olyan érzékeny a mikrofon, hogy akivel beszélek, az azt is hallja, amit a szomszéd irodában beszélnek (én nem hallom csak ő), és azért ez így nem valami jó most... Régen volt egy pici Logitech headset-em, amin volt zajszűrős mikrofon, és az meg csak a száj felől vette a hangokat. Más irányból semmit sem, hiába beszéltem közel hozzá. Na az nagyon tetszett! Tuti iránykarakterisztikás mikrofon volt. Egyébként az ugyanaz? Mármint a zajszűrős mikrofonok azok mind iránykarakterisztikásak?

    Van valami különbség a Superlux HMD-660, és a Superlux HMD-660E között?

    Laptop hangkártya mennyire képes meghajtani egy 150Ω-os fejest?

    Van más alternatíva ilyen célra?

Új hozzászólás Aktív témák