Új hozzászólás Aktív témák

  • Audison

    senior tag

    Megírom ide is a tapasztalataimat.

    Forrás: PC-> AQ Forest->Musiland Monitor 01 USD->Profigold Coax->Audio-GD NFB11 (2014)->DT880 600ohm/DT990 PRO 250ohm.

    Az Audio-GD bekötése után a DT880 nagyon ellaposodott. Teljesen egyenesre rajzolnám le a görbét, ezért hosszabb távon nekem már nagyon unalmassá, lapossá vált. Hiányzott a zenéből a dögösség, hiányoztak a lábdobok, de főleg a basszusgitárok.

    (IMG:/dl/upc/2015-09/12/353373_lskmetof7dw4ctmb_dt990_pro5z.jpg)(/IMG)

    Az első benyomásaim a DT990 PRO-val: Sokkal több mély, de nem a brümmögő fajta, nem fedi le a hangképet, nem telepszik rá a többi tartományra. Feszes, pontos. Tetszik!
    A "V" karakternek köszönhetően a magas is több lett, de kellemesen csalódtam. Az itt elhangzottak alapján sokkal többre számítottam és sokkal csilingelősebbre. A cinek jobban kihallhatóak, tisztábbak. Jobb felvételeknél egyáltalán nem zavaróak, de ha berakok valami zúzósabbat, akkor ott tényleg bántóak tudnak lenni. Felvételtől függ.

    Összességében, a DT990 PRO egy elevenebb jószág, dögösebb, élénkebb. Térben is jobb, tágabb, sokkal levegősebb. Volt nekem a DT880-ból 250 ohmos változat is, de az is nyugodtabb, de nem annyira mint a 600ohmos változata. Közép tartományban viszont jobb a 880.

Új hozzászólás Aktív témák