Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    Sziasztok! Rendeltem egy ilyen fejhallgató, úgy, h. nem hallgattam meg előtte. 29 ember írt véleményt, szinte mindegyikük el volt tőle ájulva, nos... Megjött. Meghallgattam. Nincs még bejáratva, de szerintem ennek mindegy. Szerintem ez egy kínai vicc kategória. Egy időszámításunk előtti Philips SBC HP-150 használok most, fényévek vannak köztük. A Philipset ez a Sennheiser MX471 szintén kenterbe veri, pedig ez utóbbi nem is fejhallgató. Sajnos már elfogyasztottam belőle 3 db-ot 4 év alatt, mert borzasztóan sérülékeny. Szeretném ha valaki venné a bátorságot, és ajánlana egy fejhallgatót, vagy akár fülhallgatót is, ami tényleg szépen szól, nem csak basszusa van, elnyomva a közép, magas hangokat de nem is hiányzik belőle. Érzékenysége 108dB fölötti, mert lehet, h. utcára is kivinném. Valami meleg hangképpel rendelkező, nem baj ha kicsit színpadias, de azért ne legyen túl tolakodó sem. Nos a képlet egyszerű. Ha veszed a fáradságot és ezt a hangfájlt meghallgatod, (az írástól számított 20 perc múlva lesz elérhető) felállva, becsukott szemmel, és úgy érzed, h. valóság, akkor gyújts meg te is egy szál gyufát, és rázd el a füled mellett. Ugyan azt hallottad? Ha igen, mond meg a készüléked típusát :) Nincsenek nagy igényeim szerintem, nem akarok egy autó áráért vásárolni, de még csak fél havi fizetést sem kifizetni, csupán valamit, ami élvezhető... Köszönöm ha segítesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák