Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    üdv mindenkinek
    fura kérdéssel fordulok hozzátok.
    Van egy régebbi Thomson hed450 fejhallgatóm. A hangjával elégedett vagyok, nincsenek nagy igényeim.
    Régebben nagyon keveset használtam, mostanság viszont sokat vagyok fejhallgatóra kárhoztatva.

    A gondom az, hogy 5-10 perc viselés után elkezd fájni a fejem és nyomást érzek a homlokom felő. Mint mikor kissé szédül az ember.
    Szemüveges vagyok és arra gyanakszom, hogy a fejhallgató párnája odanyomja a szemüvegem szárát a halántékartériához, ezért zavart szenved a véráramlás.

    Amint leveszem a fejhallgatót, 1-2 percen belül elmúlik a fejfájás. Nem a hangzásképe okozza, mert kihúzva is ugyanez a helyzet.

    Azonban szükségem van fejesre, mert hangfalat nem használhatok, a fülhalgatók pedig nem adnak korrekt hangzást és nem szűrik a külső zajokat eléggé. Tudtok ajánlani olyan felépítésű fejhallgatót, ami megoldás lehet a problémámra, de azért mégis zárt kivitel?

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák