Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz krx21 #30117 üzenetére

    Jó neked, ha a kábelcserével javul. Hol vagyok én a kábelcserétől. Fényévekre.
    Nekem gyárilag 68ohm-os a PRO700MK2 és persze attól, hogy van kvázi a jelútban a driverrel sorosan egy ellenállat. Tök mezei 5 sávos, ami -ha nem vagyok színvak- akkor 36ohm 5%-os tűréssel. Szóval sokat nem fizet érte a gyártó 2Ft felett. Amikor kivágom ezt a retket belőle persze sokkal "érzékenyebb" lesz a magas meg a középtartomány, de túl erős lesz hozzá még a modolt E10-em is, ami a gyárinál élből kisebbet erősít.
    Alig marad hasznos út a hangerő potin 1,5 - 2 között van az utazó. A hangkép közepét meg persze tolakodóbbnak hallom rocknál, mert megszoktam a gyári hangzását, ami nem jobb az ellenállattal, csak "tompább" a közepe és így hangsúlyosabb lesz a mélye, ami metálnál pont jó. Más műfajhoz meg jobb kivenni belőle. Elvakarom a sebeimet, mert már gyötröm egy ideje, de sehogy nem tökéletes, még mindig játszom vele az új párna miatt és már kezdem nem tudni hogyan legyen, hogy jó legyen.
    Szegény fejes mit áll ki, holnap megint lehet kés alatt lesz ha esni fog. Unalmamban megkínzom. :DDD

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák