Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz Abdallo #26157 üzenetére

    Na gondolom akkor tetszik. Én szétszedtem az én dt770-emet és volt régi dt770pro-m is. Eltérnek belül is. Illetve régen se lehetett 600Ohm-os verziót kapni ha jól tudom beyertől se így ezért elég egyedi. Belül is eltér képek alapján a dt770edition-től. Illetve azt se feledjünk hogy a párna és a kagyló anyaga is rendkívül befolyásol hangban. Ahogy a tiéd úgy az enyémen is asszem T1 párna van.

    T1 vs T90... Nehéz lenne komoly véleményt mondani. A T90 szerintem nagyobb színpaddal, szellősebb térrel rendelkezik és olyan légies hangú mégis van elég testesség benne. Remek fejes. A T1 sokkal precízebb,gyorsabb. Van a kettő között különbség de én azt mondanám, hogy lehet inkább ízlés mintsem hangminőségbeli ezért az árakat nézve én szimplán T90-et vennék :R

    Viszont nem akarok piszkálódni inkább mint lelkes beyer rajongó mondom, hogy ha teheted mindenképp próbálj ki egy jobb erősítőt ezek alá a fejesek alá! Az A20-t nagyon hamar le lehet körözni pár (sajnos) nála sokkal olcsóbb erősítővel is... (Illetve nem legenda hanem nagyon is van alapja hogy a beyer fejesek állati jól szólnak csöves erősítővel. ) :R

    [ Szerkesztve ]

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák