Új hozzászólás Aktív témák

  • venge

    tag

    Sziasztok!
    A múlt hét végén volt szerencsém járni a Media Marktban és ott a fejhallgató részlegen a kezembe venni egy Bose Quitcomfort 15-öt. Eddig nem igazán érdekeltek a fejhallgatók, de ezen szétcsúsztam! Zajszűrős teknikával még nem találkoztam, nagyon megfogott! Elkezdtem nézelődni az ebayen, gondoltam veszek a fiamnak egyet, (meg aztán néha én is hallgatnám, tudjátok, mi férfiak - bicska, óra, hifi felszerelés, technikai kütyük). Ezzel egyidőben elkezdtelek titeket olvasni és, hát ár-érték arányban eléggé lehúztátok ezt a fejhallgatót, amit - a kommenteket olvasva - el is fogadtam. A takstar pro 80-ról viszont nagyon jókat írtok, így erre esett a választásom. Ez árban kedvezőbb annyival, hogy nem kellene az ebayről megvennem és így, talán meg is érkezne karácsonyig. A fiam, csak itthon hallgatja, számítógéppel, ipaddel így nem érdekes, hogy nagy méretű, zárt kellene, circumaural, mikrofon nélküli, ezért gondoltam, hogy ez jó vétel lenne. Viszont az általatok linkelt nomono-nál nincs raktárkészleten! Esetleg nem tudtok más magyarországi forrást, vagy valami hasonló kaliberű fejhallgatót?

Új hozzászólás Aktív témák