Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz alto63 #18857 üzenetére

    "Kammerer kollega feszegetett, hogy mennyit lehet rábízni ebből a topik közösség önszabályozó mechanizmusaira"

    Elég sokszor bízzuk a közösségre a saját moderációját, mert a legtöbbjük értelmes felnőtt felhasználó. Értsd ez alatt, hogy sokszor jelezzük akár egymásnak, hogy itt parázs vita van alakulóban, de addig nem lépünk, amíg nem muszáj. Ebből ti csaka nnyit vesztek észre, hogy nem történik semmi. Ez nem jelenti azt, hogy nem voltunk ott, vagy nem figyeltük hogy alakul egy adott vita pl.

    "Hogyan osszak meg a topik tagok számára releváns, hasznos, érdekes információkat, amihez egyébként nem tagadott módon üzleti érdekem is kapcsolódik, úgy hogy ne minősüljön reklámnak?"

    Ha valóban a közösség tájékoztatása a célod, akkor legyél tárgyilagos. Mutass be olyan eszközöket, amik nem tartoznak a te érdekkörödbe. Jön egy IBC, egy ISA, IFA, NAB vagy épp Hangfoglalás, tonnányid cucc jelenik meg, amiről érdemes beszélni.
    Ha ebbe néha becsúszik egy-egy saját termék is (szigorúan a gyártó oldalát linkelve, nem a tieteket), azt mondhatjuk az valóban belefér.

    Ellenkező esetben továbbra is a médiaajánlatot tudom javasolni. :)

    U.I.: mint mondottam volt, magam is kereskedő vagyok. Fogd fel a dolgot öniróniaként.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák