Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave™

    veterán

    válasz Ati1979 #13324 üzenetére

    Én azért kicsit szkeptikus vagyok, ha nem baj :) Egy zárt biztosan nem fog úgy szólni, mint egy nyitott. Egyik zárt sem tudja túllépni a fizikai korlátait. Ez most nem azt jelenti hogy jobb vagy rosszabb, csak annyit, hogy hallani hogy ez most zárt, vagy nyitott. Ugyanez igaz persze fordítva is. A nagy zárt AT-k alapból próbálnak "nyitottabban" szólni, a W5000-nek pl. részben sikerül is (köszönhetően az érdekes frekvenciamenetének), meg a W1000X-en sem véletlenül vannak az apró lyukak, de azért mégis hallani, hogy zártak. A W3000-et még sajnos nem hallottam, de nyilván nem tud olyan szellős lenni, mint a teljesen nyitott AD-k. A mélye szinte biztosan jobban üt, mint az AD2000X-nek, ez különbség, igen. De azért van ott még pár egyéb tényező is. Én óva intenélek attól, hogy összehasonlíts egy nyitottat egy zárttal így közvetlenül. Szerintem mindkettőnek megvannak az erősségei, és lehet, hogy sokak szerint a W3000 a legjobb AT, de ugyanezt elmondták az L3000-ről is sokan, az AD2000-ről is stb. Azt be kell látni, hogy igazán szép és exkluzív "alkotást" csak zártból tud kihozni az AT ebben a témakörben, mert hülyén néz ki a lyukacsos lakkozott fa :D

Új hozzászólás Aktív témák