Új hozzászólás Aktív témák

  • vodkaboy22

    addikt

    válasz guppy #12823 üzenetére

    Azé 200k-s fejest sok ember még igazán hifis is érezhet pénzkidobásnak amikor lehet hogy egy nagyon jó értékrendje szerint is 50-70k körül megáll abban a szintben ami fölé már nem hall megfizethető változást :DD
    Én pl zártnak egy 600Ohm-os DT770 edition vagy egy T70 (sok hallgatás után tudnám csak igazán eldönteni saját cuccal melyik is jobb nekem) Nyiltnak már a mostanit is top-nak tartom (HD580 senni) de lehet hogy egy DT880 600Ohm-ot még meghallgatnék vagy egy T90-et és azok még lehet hogy a nyitott topba bele tudnának szólni :)
    A maradék pénzt inkább bakelit lemezekre fektetném ok ok hogy mp3 korszakban há kaaacsibá "leszedte" nekem a cuccost ingyen de én akkor is szeretném látni a polcomon a saját bakeliteket :) no meg ha internetes zene azt is inkább (szívem szerint) megvenném, hogy tiszteletbe tartsam az alkotót.
    Elvégre hova a jó cuccos ha csak 2 albumod van amit tudsz hallgatni mer a jó cuccos mellett nem maradt pénz többre... :DD
    És akkor hol van még egy hifista jó hangfalas rendszer ára mellé? :R

    Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Új hozzászólás Aktív témák