Új hozzászólás Aktív témák

  • -NoVa-

    addikt

    válasz Ba cy lus #111869 üzenetére

    Tud az ütni úgy, hogy nem emelt, csak a feszességével, tempójával üt. Meg úgy, hogy zeng, és búg. Az ütős basszus kifejezés ezek nélkül kissé üres, aztán ez is olyan, mint a borászat. Iszonyatosan sok ismeretet, belemélyülést és közösségi interakciót igényel, mire valaki pontosan felismeri, és érthetően tud róla beszélni, milyen ízt érez, és ezeknek a leírása egy laikus számára még mindig nem jelentik feltétlenül azt, hogy megértik, megérzik azt, amit a tapasztaltak már igen. Pár fokot át lehet hidalni jó kommunikációval, a komplett tapasztalati különbségek miatti szakadékot átugrani nem lehet csak úgy. Hidat építeni fokozatosan esetleg.

    És akkor amitől féltem, megtettem, rádugtam a Cayin vonalkimenetére az eladás határán billegő Gryphont (hetek óta nem használtam semmivel, magában a Q15 nálam, az én füleseimmel jobb szinergiában van), és most vigyorogva üvöltetem a módosított 400SE-vel. Vááá, ezt így mindenkinek IS hallania kell. Feltoltam Turbo 102dB-re a hangerőt, úgyhogy a környéken ez szerintem teljesül is . Pánikszerűen levettem az apróból, a fenébe :DDD

Új hozzászólás Aktív témák