Új hozzászólás Aktív témák

  • Joco_77

    aktív tag

    válasz Bogyó bá' #102278 üzenetére

    Jaja néztem énis....megbízhatóbbnak tűnik akit/amit(ha shop) először linkeltél..Várok kicsit...fejhallgatón nem tudtam spórolni és ugye szívtam a fogam mert 50 körül van a "rendes" ára erre most mindenhol 65...hát igen korábban kellett volna már...viszont ezen a DAC-n megpróbálom behozni a különbözetet (ergó ahhoz megpróbálok 20 körül hozzájutni majd).
    Azért az a világoskék USB kábel eléggé lehangoló :D biztos hogy le fogom cserélni, a számítógépem körül minden fekete.
    Más, mégegy kérdés...sok helyen olvasom, hogy Equalizer progival szoktak még kicsit állítani 770 pronál, hogy tökéletesebb legyen az élmény.
    Ki hogyan és milyen progival állítja? Erről írna valaki tapasztalatot?
    A kissé erős mély és kiemelt magas miatt "szokás" visszább, hogy "hátulról" (ahogy olvasom sok helyen hátul van a közép middle) előlrébb / kiemeltebb legyen a közép? Vagy mi miatt "szokás" equalizerrel még kicsit korrigálni? Persze ha semmi "általános" dolog nincs akkor majd kitapasztalom ettől függetlenül érdekelne, hogy milyen szoftvert szokás használni windows10 alatt equalizerként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák