Új hozzászólás Aktív témák

  • sentry0

    tag

    válasz Gzula[HUN] #101563 üzenetére

    Köszönöm az ajánlásokat!

    A kommentem után láttam, hogy az összefoglalóban le van írva (nem tudom, hogyan kerülte ki eddig a figyelmem ez az infórészlet :DDD ), van Győrben is fejhallgatóplaza. Oda elmegyek a héten és meghallgatom azokat, amikkel szimpatizálok, és az üzletben is van. Főleg az 560S, ami iszonyat érdekel, mert sosem hallottam referenciafülest vagy flat hangzásút. Görbék alapján - tudom ebből kár "elemezni" - nem tűnik nekem annyira kirívóan másnak, mert az Omitronic se annyira nagyon V hangzású.

    "560S szerintem részletező lenne, de az Omnitronic után lehet a kelleténél világosabb hangzásvilággal"

    Ezt ki tudnád fejteni? Mert bevallom, nem tudom mit jelent a világosabb hangzás. Ha tudnál egy analógiát mondani, vagy egy példát, azzal sokat segítenél, mert érdekel a véleményed/véleményetek. :K

    TYGR 300 R-t DMS is dicsérte, illetve Z Reviews is. Szóval bajban vagyok. :D
    Közben beugrott - csak elmúlt 2 napban annyi videót néztem meg, már el is felejtettem egy részét :DDD - hogy DMS csinált egy összehasonlító videót: HD560S vs 6XX vs TYGR 300R

    Úgyhogy meghallgatom élőben az 560S-t (ha meg tudom), és ha nem tetszik, akkor lehet a tigris lesz a nyerő.

    Nem tudok racionális magyarázatot adni, hogy miért, de a Philips, mint márka engem taszít. Sajnálom, pedig alapvetően nem szoktam ilyen ostoba érveket felhozni vásárlás során, de egyszerűen nem akarok ennyi pénzt kiadni egy Philips termékre. Tudom, ez röhejes, de kérlek nézzétek el. :B

Új hozzászólás Aktív témák