Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DRB

    senior tag

    válasz Loha #3818 üzenetére

    Köszi az infót! :R
    Kicsit meglepett, én azt hitem a három közül a SONY legjobb. Legalább is amit a neten találtam róluk infót, az tűnt a legjobbnak, bár túl sokat egyikről sem lehet fellelni, nagyjából a max. felbontásnál vége is dolognak. A SONY-ra írtak 2048x1536-ot míg a többire valami 1920(ha jól emlékszem)x1440, meg 1600x1200-at is írtak valahol, ebből következtettem ki, hogy a SONY legjobb. De pont ezek a bizonytalan infók miatt kérdeztem meg inkább. Nekem igazság szerit az lenne a tuti, ha 1600x1200-ban tudna 100Hz-et. Az #1-ben van egy link, frekvencia kalkulátor, ott az jött ki, hogy a Dell meg az IBM tudja is(az alapján amit leírtál(121kHz)), bár kissé bizonytalan vagyok, mert két érték jön ki, az egyik kicsivel 121kHz alatt, a másik egy picit felette, és nem tudom melyiket kell figyelembe venni. Egyébként az általad leírt adatok alapján már eldöntöttem, hogy a SONY-t kihagyom, a másik kettő meg elvileg ugyan olyan. Viszont lenne még egy kérdésem, nem tudsz, vagy valaki más nem tud valami oldalt, ahol valamilyen szinten össze vannak foglalva a különböző CRT monitorok adatai/paraméterei? Ha nem is minden létezőé, de jó sok, hadd válogassak még egy kicsit, hátha nem fogom tudni eldönteni továbbra sem mit vegyek :D

Új hozzászólás Aktív témák