Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gtnm

    újonc

    Hali! Tudom kissé elavult,de nekem még az igazi kezdetleges crossfire-höz kéne egy kis segítség. Van egy x1550 és egy x1600 kártyám,de az istenért sem találom a catalysten belül,hogy ezek most együtt dolgoznának vagy bármilyen változást értem volna el velük. Így csináltam, két karit betettem kívül összekötöttem a kártyákat 1 vga "átvezető" kábellel mivel,h keresztbe tudtam volna csak kötni a vga kábelt ezért úgy csináltam,hogy dvi helyre ment az egyik fele és közvetlen alá pedig a vga-ba ment a másik fele és az elsődleges kártya vga kimenetére kötöttem a monitort. (pont fordítva voltak a dvi, vga helyek egyiken-másikon így egymás alá kerültek a csatik) Kerestem youtube-n videókat stb.,de édes kevés ami volt fent, a topic első felét elkezdtem olvasgatni,de beüzemelési infó szintén igen kevés volt és akkoriban még a CCC nem volt kiforva eléggé. Kérdésem jól csináltam az összekötést, és CCC-ben mit állítsak át,be vagy esetleg az alaplap biosában kéne vmit állítanom? Vagy hol látom,hogy sikeres volt a művelet. Még annyit,hogy az adapterben az elsődleges kártya adatait írja ki ebből következtettem,hogy eredménytelen a megoldásom, ccc mind a 2 kártyát felismeri és xp-m van gondolom más a kinézeti felülete így a CCC-nek. Válaszotokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák