Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz *Ropi* #27508 üzenetére

    Most ez komoly, hogy ezt az emberek igénylik? Nem azt írom, hogy rossz dolog, de egy esküvőn pont a lényeg, hogy a párra figyeljen mindenki, legalábbis elviekben. Na most akik ezt fogják bámulni az este nagy részében, mint otthon a TV-t, az azért elég illúzióromboló, nem? Vagy hogy szokott lenni, hogy képzeljem ezt el? Csak bizonyos program, mármint étkezés közben, amikor amúgy is ilyen holt idő van, egy rövid ideig megy a vetítés, vagy egész végig? Tapasztaltam, hogy amikor a párról csak képek mennek diavetítés formájában, az mennyire rossz is tud lenni. Na meg a saját esküvőmön is éppen valamilyen a dal, vagy valamelyik hasonló telefonálgatós celebgyártó műsor ment, és számomra is rosszul esett, és szóvá is tettem, hogy elég gáz, hogy a szálloda halljában azt bámulja egy kisebb csoport, amikor bent megy a buli. Aztán szerencsére le tudtam beszélni humorosan az emberekkel, hogy nehogy már egy esküvőn Tv-t nézzenek, amikor megy a buli, és folyik a pia, és szól a rock! :DDD Meg érdekelne az infrastruktúra is nagyon. ;] Persze nem azért mert tervezem a beszerzését, mert jelenleg örülnék ha egyáltalán lenne időm 1 képet csinálni, csak hogy hogyan is áll össze a technika. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák