Új hozzászólás Aktív témák

  • DonRazzino

    senior tag

    válasz copass #35100 üzenetére

    Kicsit szégyeltem magam, hogy egy ilyen kritizáló cikkel jelentkeztem be a topicotokban, de azért az, hogy "hülyék lesznek 4k-s dslr-t adni" egy kicsit további beszólásra késztet :R. Ennyiért, ebben a kategóriában véleményem szerint inkább kurva ciki nem 4K-s DSLR-t adni (ML-t hagyjuk). Most összehasonlítom a körtét az almával, hogy jól le legyek szólva, de havonta egyszer használok egy hasonló árkategóriájú Nikon vázat és a pontos high ISO tűrés adatok még nincsenek meg, de szerintem abban is közel lesz a D500 ha nem előrébb cropos létére.

    Pongyola összehasonlító. Ezek után ... szóval a rokonom is azt mondta. Ha nem lenne 85 1.2 II-je meg 135 F2-je, amiktől semmi pénzért nem válna meg annyira szereti, akkor már arról kérne tanácsot, hogy mire váltson. Gáz a vázpolitika Canonéknál. És amennyi "dobtam a Canon FF cuccom" kezdetű posztot látok a nemzetközi Fuji és Sony oldalakon ennek egy idő után anyagi vonzata is lesz, abban biztos vagyok. Amikor majd észreveszik, hogy már nem kétszereplős a piac és a régi "vetélytárs" is már messze jár... A Canonnak borzasztó jó könnyű súlyú sportfixei vannak (300 F2.8L IS II USM, 400 F2.8 IS II USM) amik jobbak a Nikon párjaiknál ezért még mindig sok Canont látsz a sportpályák szélén, de ebből nem lehet sokáig megélni...

Új hozzászólás Aktív témák