Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vandit.

    addikt

    válasz Zewa #381 üzenetére

    Ehhez annyit,hogy a metróban ugye beléptetős rendszert akarnak 4Mrd forintért.kérdem Én?mi a ...ból?ezért kell majd 400 ft-ot fizetni a jegyért?majd akkor tervezzenek ha nem lesz több mrd-os hiányuk.nem hitelből kéne megvalósítani aztán rajtunk behajtani,mert mondjuk A.B bácsi családtagja vállalta a kivitelezést és csurran egy kis cash.arról nem beszélek mekkora káosz lesz a metróban.

    A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz Zewa #396 üzenetére

    Jó fej vagy. Oldod a feszültséget. :D
    Jah, hagyjuk is az ellenőrős meg a bliccelős témát. Én sem vagyok rá büszke, ez van. Sok embernek van itt igaza, hogy nem felemelő dolog verni a mellem,hogy jegy nélkül járok. És igazuk is van.Kár az ellenőrre és a bkv-ra verni.
    De Vanditnak abban igaza van, hogy amikor évente akár többször is emelik az árakat, akkor ugyanilyen arányú fejlődés nem tapasztalható. Csupán a nem megfelelő vezetés által elb@szott pénzt fizetjük vissza.
    Én az ellenőrőket továbbiakban nem is firtatom, egy külön állatfajjá alakult az elmúlt pár év alatt.


    Nem akarok önsajnálatba átmenni, de azt is számba kéne venni, hogy igenis létezik olyan, aki nem engedheti meg magának a 8000 forintos bérletet.Utazni viszont kell. A téli minuszokba meg hadd ne várja el senki ,hogy bringával járjak.

    Jégkoko: Én vettem diákbérletet érvényes távoktatásos diákigazolványra....mindegyik belekötött és megb@szott, vagyis megpróbált. Hiába mondom,hogy diák vagyok és valószínűleg nem jókedvemből járok távoktatásra,mert a nappalira is felvettek volna, hanem mert dolgoznom kell. Őket nem érdeklik és veszi elő a csekket. Hát ha nem tudták ezt méltányolni,hogy legalább azt megveszem amire tellett, akkor kapják be. Bár ezért már lentebb írtam, hogy a Főv.-i Önk. a felelős, mert ezt ők szabták meg.


    [Szerkesztve]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

  • Vandit.

    addikt

    válasz Zewa #396 üzenetére

    Na igen.a sok szegény nyugdíjas.persze hogy utazgatnak,van idejük és fizetniük sem kell.ez vicc.a 3 gyerekes nagycsaládos meg vegye a bérletet+ a tanuló akinek nem biztos hogy van keresete.

    A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Új hozzászólás Aktív témák