Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz jeni #334 üzenetére

    mostmár azért játszottam vele pár órát (10-15), írok néhány sort a tapasztalatokról:
    eleinte nagyon furcsa volt, az 1-2 ezer forintos ütő(k) után súlya volt. Fogásra is jobban oda kellett figyelnem. Az első néhány alkalommal arra kellett figyelni, hogy asztalon tartsam a labdát, annyira furcsa volt az ütő. Aztán megtanultam kezelni, hozzászoktam a borításhoz, nagyon jól tapad, pontosan lehet vele nyesni/csavarni. Az ellenfelek néha csak nézik, hogy hogy mehet ilyen íven a labda, pattanás után mekkora irányváltások vannak.

    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha valaki full amatőrként bekérdez ide, hogy milyen ütőt vegyen 6000-10000 forint között, akkor egy hasonló kategóriájú termékkel szerintem elégedett lesz. Mert egy abszolút hobbi ütő után minőségi váltás lesz, és nem lesz 100 összehasonlítási alap, meg millió tapasztalat, hogy más ütő milyen lenne. Vettem egyet, tudom, hogy az ütő jó, és én szokom meg annak a tulajdonságait. Tudom, és értem én, hogy ez verseny szinten fordítva megy - van egy kialakult játékstílus, és ennek kiszolgálására keres az ember egy "tökéletes" eszközt. De a "ping-pongozunk a haverokkal" szinten egy 8-10-15 ezer forintos márkás ütő szerintem jó választás. De nyilván nincs tapasztalatom, megvettem itt ezt az egy ütőt, és boldogan használom. Ütöttem néhányat egy 15ezres stiga ütővel, azt is meg tudnám szokni.

    Nem akarom ismételni magam: tényleg ezzel az írással csak annyi volt a cél, hogy értsétek, nem mindenki tud/akar profi szinten foglalkozni a dologgal :)

    "... and I hope you have a great day!"

Új hozzászólás Aktív témák