2018. május 24., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Szóval használtam a keresőt és nem találtam ilyen témát, ezért gondoltam nyitok egyet:) Biztos vagyunk páran, akik hobbiból vagy hivatásból ping-pong-ozunk. Kíváncsi lennék, hogy ki az a fórumozók közül, aki versenyszerűen asztaliteniszezik (asztaliteniszezett). Én 1997. tavaszától 1999. tavaszáig játszottam egy kis egyesületben a sulimban, összesen 3 érmet (1-1-1 arany, ezüst és bronz) valamint egy kupát szereztem. Most szándékozom újra elkezdeni edzeni, nem máshol, mint a BVSC-ben. Esetleg van olyan, aki oda jár vagy jelenleg is ott edz? Várok minden asztaliteniszt kedvelő PH!-st, asszem Volkovy is csípi a sportágat:D

(#2) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére

joe69
(senior tag)

szerintem a bvsc-ben el leszel alazva, de ne legyen igazam:D

(#3) Integra válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére

Integra
(Jómunkásember)

szigórúan hobbiból borítom rá az ütőt pár finom hideg sörrel az asztal mellett:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4) PumPi válasza Alvin_ti4200 (#1) üzenetére

PumPi
(őstag)

Már egy hete gondolkodtam hogy nyitok egy ilyen topikot.
Bocs a múltkor nem jelentkeztem a meccsel kapcsolatba, de ha még áll az ajánlatod én mostanság időmilliomos vagyok.;)

(#5) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#2) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Edzeni megyek, nem igazságot tenni:) Ha egy év múlva már játszhatok a felnőtt csapatban, azzal maximálisan meg lennék elégedve. Amúgy most készülök új ütőt is venni, majd az edzővel egyeztetek, de 14k körülre számoltam ki a két szoftot és a fát:)

(#6) Alvin_ti4200 válasza PumPi (#4) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

nekem meg olyan órarendem van, hogy beszarnál ha meglátnád:O Hétfő és péntek, ami egyedül jó. Meg ugye a hétvége.

(#7) PumPi válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére

PumPi
(őstag)

Figyelj, nekem bármikor jó. Szóval a péntek jó neked? Eddig milyen ütővel toltad?

(#8) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére

joe69
(senior tag)

faval egyutt 20-25k egy jo uto, a profik pedig minden meccs elott ragasztjak a szoftot, mert ugy a legjobb

(#9) PumPi válasza joe69 (#8) üzenetére

PumPi
(őstag)

Én is nézegettem és összeválogattam magamnak 200dollárért egy ütőt:D Jó mondom ilyenem sem lesz.:DD

(#10) joe69 válasza PumPi (#9) üzenetére

joe69
(senior tag)

hobbiuto van olcsobbert is

(#11) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#5) üzenetére

joe69
(senior tag)

tudsz ugy porgetni, hogy csukloval is rahuzol, mint ahogy a profik??Erre van valami szakkifejezes, de az most nem jut eszembe:(

(#12) PumPi válasza joe69 (#11) üzenetére

PumPi
(őstag)

Nekem az a legnagyobb problémám hogy még soha nem játszottam proval. Egyébként ezt gyakoroltam egész múlt héten ezt a csuklóból pörgetést, nem nagyon adták vissza soha. Egyébként én teljesen ''''autotdidakta'''' módon tanulom ezeket a fogásokat azt lesem hogy minnél jobban csavarodjon.:D

(#13) joe69 válasza joe69 (#11) üzenetére

joe69
(senior tag)

asszem topspin
ez eleg nehez utesfajta, mivel en legalabbis mindig elszamitom a labdat aztan orbitalis luftot utok:DD

(#14) PumPi válasza joe69 (#13) üzenetére

PumPi
(őstag)

Na igen, én most már elég nagy százalékban eltalálom a labdát:DD Mondjuk én eleve hátrányban vagyok ütőterileg mert ''csak'' egy Stigám van, dehát minek is kéne nekem jobb:F Arra hogy otthon szórakozzak tökéletes. Ezért szeretnék játszani egy proval hogy megtudjam hogy hol tartok:F mert az itthoniakat simán elgyapálom.

(#15) Alvin_ti4200 válasza PumPi (#7) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

péntek jó. Jelenleg egy Joola fám van, tenyeresen egy Friendship 1.8 mm-es ütőszoft, fonákon egy TTC (pályafutásom alatt soha nem találkoztam máshol ezzel a mákával...) 1.5 mm-es védőszoft. Ez volt 5-6 évvel ezelőtt a versenyütőm.

(#16) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#8) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Igen, én is szoktam volt régen ragasztani, de edzésen valszeg nem fogom mindig, amúgy ragasztót is majd veszek, de lehet azt lehet lejmolni az edzőktől vagy csapattársaktól:)

(#17) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#11) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Hát azt nem mondanám, hogy tudok, de hasonlít rá:) Pörgetni amúgy tudok csukló ráhúzás nélkül is.

(#18) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#13) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

igen, valamennyi labdaérzék nem árt ehhez a sportághoz:)

(#19) PumPi válasza Alvin_ti4200 (#15) üzenetére

PumPi
(őstag)

Én meg itt jövök a Hervis Stiga ütőmmel:C aztán kikapok 11 0ra és csak nézek.:D Félre ne érts nem az ütőre fogom.
Hol van ilyen bolt ahol ilyen cuccokat lehet venni?:F

(#20) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#17) üzenetére

joe69
(senior tag)

csuklo rahuzas nelkul megy nekem is, csak csukloval nem, az jobb, mert jobban lehet ugy porgetni.1.8-as annyira nem tamado, inkabb allround.Egy 2.0-at ajanlanek legalabb, ha veszel ujat. Ma nem divat vedo jatekot jatszani, mert nem lehet vele magasra jutni

(#21) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Amúgy egy ilyen ütőt terveztem összerakni egy támadó játékra építve:

-Fa: Joola K4 Bővebben: link és Bővebben: link
-Szoft (2 db): Joola Moskito Bővebben: link és Bővebben: link

(#22) joe69 válasza PumPi (#19) üzenetére

joe69
(senior tag)

pl. ha alvin megy a bvsc-be, akkor ott og tudni venni, talan meg kedvezmenyesen is:D

(#23) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#20) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

majd meglátjuk, a 2.1-es félek, hogy túl gyors lenne nekem, mivel viszonylag széles mozdulattal jástzom, így talán nyerőbb lenne az 1.8-as, de majd meglátjuk.

(#24) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#22) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Igen, én is ebben reménykedem, főleg mert főtámogató:)

(#25) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#21) üzenetére

joe69
(senior tag)

joolat inkabb ne...
butterfly, nitakku

(#26) Alvin_ti4200 válasza PumPi (#19) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Hát éppen ezt kérdeztem a vezetőségtől (BVSC), ha jön válasz, megosztom veled:) Amúgy Hervis-ben igazán jó cuccok szerintem nincsenek, talán Nittaku és Stiga labdát láttam egyszer:)

(#27) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#25) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Nekem jelenleg is Joola fám van (legalábbis utolsó ragasztásnál ilyenre emlékszem:D), Nittaku fát még nem próbáltam, viszont a Butterfly tényleg nem rossz, az előző ütőm full Butterfly volt, két Sriver (nem FX) szofttal a nyakán:)

(#28) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#26) üzenetére

joe69
(senior tag)

azert hervisben lehet kapni fullos nitakku labdat;)

(#29) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#28) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

mondom, olyat már én is láttam ott, azt a fekete feliratosat:)

(#30) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#27) üzenetére

joe69
(senior tag)

friendship szoftok is egesz jok!

(#31) PumPi válasza Alvin_ti4200 (#26) üzenetére

PumPi
(őstag)

Tudom hogy nincsenek jó cuccok de ez az ütő nem is versenyzésre lett véve hanem otthon játszani hobbyból arra meg tökéletes.
De komolyan kiváncsi vagyok, hogy én a kis ''parasztgyerek'' aki az elméleti pingponghoz olyan hülye mint a fű:((( a gyakorlatban mit tudok.
Ha esetleg menne a játék akkor lehet hogy én iskezdenék magammal valamit.:) de erre kicsi a valószínűség.

(#32) joe69

joe69
(senior tag)

bme table tennis milyen?adogatogeppel nyomjak arrafele:Y

[Szerkesztve]

(#33) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#30) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Igen, most is az van a tenyeresemen, csak egy baj van vele, hogy nem mindenhol ugyanolyan a tapadása, azaz a közepével leginkább ütni, a szélével leginkább pörgetni lehet.

(#34) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#32) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Nem tudom, de a főiskolák közötti asztalitenisz versenyt a 2003/2004-es félévben megynyertük Ispán Péterrel párosban:))

(#35) Alvin_ti4200 válasza PumPi (#31) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Soha nem késő elkezdeni...;)

(#36) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#34) üzenetére

joe69
(senior tag)

es egyeni?

(#37) PumPi

PumPi
(őstag)

Ezt néztétek gondolom:
Bővebben: link Elég sok cucc van itt.

(#38) PumPi válasza Alvin_ti4200 (#35) üzenetére

PumPi
(őstag)

Ok! meglátjuk:C:D

(#39) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#36) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Ott attól a sráctól kaptam ki nyolcaddöntőben, aki nyerte az egyénit:) Rajta kívül meg merem kockáztatni, hogy mindenkit vertem volna. Nála is csak agyilag maradtam alul, ez van. Viszont a barátnőjével alkotott párosukat vertük el a páros döntőben, így egál:D

(#40) Alvin_ti4200

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

na ilyen van a tenyeresemen:) Bővebben: link

(#41) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#39) üzenetére

joe69
(senior tag)

hat igen ebben a sportban nagyon sok mulik a koncentracion, a napi forman

(#42) PumPi válasza Alvin_ti4200 (#40) üzenetére

PumPi
(őstag)

Te is egy Chinese top player vagy?:DDD:U

(#43) Alvin_ti4200 válasza PumPi (#42) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Sajna nem:)

(#44) joe69 válasza Alvin_ti4200 (#40) üzenetére

joe69
(senior tag)

az en fonakomon egy 729fx van:C:D

(#45) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#44) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

De jó neked, én azzal a védő szofttal, ami nekem van, nem tudok csak nyesni meg dobálni:O

(#46) joe69

joe69
(senior tag)

a tenyeresen pedig Butterfly renova

(#47) PumPi

PumPi
(őstag)

Nézegetem itt ezt a Joola honlapot, postán nem küldik el a cuccokat? Akár mondjuk le is tudnék menni legalább meglátogatnám az ismerősöket.:C

(#48) Alvin_ti4200 válasza PumPi (#47) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Ott van egy telefonszám meg egy e-mail, meg kell próbálni, de szerintem 99%, hogy vállalnak postázást!

(#49) Alvin_ti4200 válasza joe69 (#46) üzenetére

Alvin_ti4200
(PH! félisten)

Na azt a szoftot nem ismerem:)

(#50) joe69

joe69
(senior tag)

de mar oreg a cucc, a gumit mindenkepp cserelni kellene, a fa talan meg birna egy kicsit de mostansag nem jatszom ugyhogy szekrenyben van egy ideje:(

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.