Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz agyatti #390 üzenetére

    Akkor még1x: én a QVL doksiról beszéltem: [link]
    Egyébként lehet gyárihibás volt a ramod, és az nyírta ki a többit, de a fenti doksit érdemes lett volna megnézni (meg valószínűleg a memtest is jelezte volna ha hiba van...)

    Az, hogy a procin mekkora aluborda van magában semmit sem jelent....van rengeteg nagyon nagy és igen kis teljesítményű hűtőborda illetve fordítva is.
    "jól megkrémezve" --> hát ez nemtom nálad mit jelenet, de nem kell rá sok csak minimális adag hővezető paszta, mert a túl sok is inkább árt

    A proci szorzója fix, nem tudod változtatni!
    Ha valóban G1 és nagyon melegszik ahogyan írod, akkor sz@r a hűtőd vagy rosszul van rárakva, bár eddig még hőfokokat nem írtál.

    3-4-re: ezt írtam fent, ha szeretnél kicsit előnyösebb légmozgást, stb.. akor érdemes házhűtő ventikkel próbálkozni, melynek alapesete: 1 venti az elején befele fúj a házba, a hátulján pedig 1db kifele szív. A többi amit leírtál tök logikus, nem is tudom miért írtad --> ha szeretnél egy jó-jóirányú légáramlást kialakítani, akkor természetesen az útjába eső dolgokat is kicsit átalakítgatod...

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

  • fireball7400

    tag

    válasz agyatti #390 üzenetére

    Hát igen lock-os a procid mint szinte mindegyik.Amd-nél létezett unlock-olás meg intel-nél p4 ES procik de ezek mint a fehér hollók olyan ritkák.A megoldás fsb emelés én is ezzel húztam a procit de óvatosan bánj vele valamint nézd meg pl: a ram mit bír tuningban a chip-je alapján.Ha pedig sokat akarsz rajta húzni akkor feszemelés is kell.Olvass utánna topicban forumokban.Ugyanis elég egy rossz beállítás és lehet egy halott procid vagy memóriád is akár.

Új hozzászólás Aktív témák