Aktív témák

  • Forest_roby

    őstag

    HI!

    Kellene egy kis segítség, hogy nekikezdjek a dolognak.
    A cél: Egy olyan admin oldal amin létre tudok hozni és modosítani egy táblázatott, megadni a sorok, oszlopok számát, nővelni, csökkenteni. A már létrehozott cellák tartalmát feltölteni, tehát beleírni szöveget. Persze amit beírok azt meg is kellene, hogy jegyezze, ezért kellene a mysql is, meg-hát tárolni az oszlopok sorok számát.

    húú, remélem érthető. Az egész csak egy táblázatot alakító admin oldal lenne és persze a végtermék megjelenítése.
    Ha már nekiálltam és tudom, hogy mit - hogyan kell, akkor már megy egyedül is, de pont az a baj, hogy nem tudom mi kell ehhez. Melyik függvényeket kell itt használni, azok mire jók - leírások stb....
    Azt nyilván nem várhatom le, hogy megcsináljátok helyettem és nem is várom el. csak annyit kérnék, hogy részletezzétek, hogy ehhez milyen fg.-eket kell használni és azokhoz hol találok leírást, persze egy nagyon rövid leírást ti is beírhatnátok hozzá. :)

    Előre is köszi!

    csá

    -=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

Aktív témák