Új hozzászólás Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz Ati1979 #178 üzenetére

    Látszik,hogy egyedül a jogászok tudnak érvelni (ugye filózoli) ;]

    Btw,mielőtt vki azt hinné,hogy Én fizetett Sansa reklám arc vagyok,szó nincs erről. Csupán a Kollégával két különféle aspektusból közelítjük meg a kérdést. Ő az embereknek hisz,Én nem.

    Egyébként,szerintem a csoda az lenne,ha az emberek valóban csak az igazat mondanák... sajnos :((

    Ezért preferálom előnyben a mérési eredményeket,azok nem tudnak kamuzni,és az eredmények szerint az Ibasso jó (kimagaslóan) ,ezt el kell ismernem. Viszont a Clip is ;] .

    "Ha valóban jobb lenne akkor a fórumokon (oké, hogy valamennyire moderálják), meg tesztekben , youtube kommenteken sz*arrá lenne fikázva szerintem. A youtube-t nem annyira moderálják szerintem. :)" -erre csak annyit,hogy szarrá is van fikázva,azokon a fórumokon,ahol Én mozgok (a vidiket meg val'szeg a tulajok töltik fel,tehát nem kizárt,hogy pont a headfi-os tesztírók azok) .

    "Aki mind a három lejátszót használja, annak szerintem nem érdeke védeni egyiket v. másikat a többivel szemben."- védi,mert baromi drága volt,és hülye lesz azt mondani,hogy "Ő,fiúk,az a qrva nagy helyzet,hogy nem tudom eldönteni,jobb-e vagy sem,lehet,hogy feleslegesen vágtam ki az ablakon 1000 játékpénzt" :DDD

    A lényeg:

    Valóban jó az Ibasso,a mérések alapján is. Van benne egy izmos erősítő (am pont most néztem meg headfi "Pictures of your portable rig" fórumát,és láttam egy képet,ahol egy forma az sárga földig leszidta az amp részét az Ibassónak -a dacot nagyon dícsérte- ,és egy hordozható erősítővel hajtotta meg a fülijét) . De a sz@rt is kihajtja a fejesekből.

    Én más véleményen vagyok,Te is ,de hát a világ már csak ilyen. Őszintén kívánom,hogy igazad legyen,és felnőjön a DX100 az elvárásaidhoz. :K

    :R

    És fattyu:

    Mielőtt leszólod a Yuinomat,ajánlom figyelmedbe ezt a tesztet . Nem tudom,mennyire igaz,de Én eladtam a moddolt( soundstage és up to 595) HD 555-ömet,miután megjött a PK2 . Btw,erről beszéltem Kolléga,amikor még a topik elején azt mondtam,hogy a PK1 sokak szerint képes felvenni a versenyt az over-ear fejesekkel,egy igen magas kategóriáig.

    A D2+ olyan,amilyen,egy erős közép-teteje kategóriát képvisel. Sokan nem szeretik, a "bass roll-off" miatt,de Én meg pont a sok mélyt nem szeretem,ellenben annál inkább az analitikus,részletező,lapos hangképet,és a Cowonom pont ilyen.

    És Én elégedett vagyok a szettemmel,a fülemhez,és a szívemhez is hozzánőtt,de csak azért,mert audiophile körökben occó cuccaim vannak,nem jelenti azt,hogy hülyeségeket beszélek,olvasni,keresgélni tudok ;) (és mivel aktívan zenélek már 13 éve,sztem botfülű sem vagyok :P ) .

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Új hozzászólás Aktív témák