Keresés

Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    Már jó ideje nem használom a Windows Live Messenger-t, mert felhúzott anno, hogy csak úgy hirtelenjében elkezdtek mindenféle külföldi "botok" megjelölgetni, napi 6 felkérés szintjén, továbba jöttek a vírusok (illetve csak jöttek volna, mert én nem kattintok összevissza mindenre, meg aztán Norton is teszi a dolgát), s a programnak nem tudtam megmagyarázni, hogy én nem akarom, hogy minden gépindításkor elinduljon (hiába vettem ki automatikusan induló programok közül is stb). Ez volt anno.

    Mondom nekifutok a témának újból, de csak kis prioritással, mert egy havert csak MSN-en érek el. Erre most mi van? Netszerte 1-2 megás telepítőfájlokat találni, amik netről úgy kb. 1 óra alatt kívánják leszedni a bejelelölgetett cumókat. Nem kell nekem a legcsilivilibb verzió, de találok 150 megás, 2011-es verzió telepítőt. Hamar lejön. Telepítés vége felé behal. Jó, látom színvonal még megvan :D. Nagy nehezn találok 9.5-ös verziót, 20 mega sincs. Normálisan feltelepül. Bejelentkezek, s ott van a felgyülemlett kérelemhegy, mindenféle vágottszemű embertől meg venezuelaiaktól :D. Nemtom, hogyan jönnek ezek afelkérések, nagyon rég leszoktam arról, hogy mindenfelé beregeljek/mászkáljak a neten.

    Ja, megköszönném, ha vki linkelne vmi addont stb-t, amivel el tudom tüntetni a nyálas-színes neveket, kiírásokat :U :D. Feltéve, ha létezik ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Aktív témák