Keresés

Aktív témák

  • Hopo82

    tag

    valaki segítsen please feltettem a 2011-es msn-t de mikor leszedtem akkor meg fent maradtak a writer fotótár meg ilyen kiegészítők és nem lehet sehogy eltávolítani őket ha ujra akarom tenni az msn-t akkor meg nem telepíti fel rendesen vagyis azt irja ki a végén hogy a telepítés megszakadt :S ( a 2009-es msn-t akarom visszatenni ) ha meg a 2011-es msn-t tenném ujra akkor meg azt irja hogy a wldlog.dll vagy mi hiányzik a gépről :S valaki segítsen kérem hogy lehetne az msn-t minden összetevőjével kiírtani és újratenni vagy bármi megoldás érdekel csak a 2009-es msn kellene mert a 2011-es az egy rakat k*ki.
    valaki kérem segítsen aki pro msn szakértő :D

    [ Szerkesztve ]

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

  • Hopo82

    tag

    Valaki segítsen please feltettem a 2011-es msn-t de mikor leszedtem akkor meg fent maradtak a writer fotótár meg ilyen kiegészítők és nem lehet sehogy eltávolítani őket ha ujra akarom tenni az msn-t akkor meg nem telepíti fel rendesen vagyis azt irja ki a végén hogy a telepítés megszakadt :S ( a 2009-es msn-t akarom visszatenni ) ha meg a 2011-es msn-t tenném ujra akkor meg azt irja hogy a wldlog.dll vagy mi hiányzik a gépről :S valaki segítsen kérem hogy lehetne az msn-t minden összetevőjével kiírtani és újratenni vagy bármi megoldás érdekel csak a 2009-es msn kellene mert a 2011-es az egy rakat k*ki.
    valaki kérem segítsen aki pro msn szakértő.

    Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

Aktív témák