Keresés

Aktív témák

  • 78zolika

    senior tag

    Sziasztok jó reggelt !
    Msn 9 -et használok azt hiszem A következő lenne nem tudok belépni ezt írja ki " 800488fb hiba üzenet – Nem lehet bejelentkezni a Windows Live Messenger " Feltörték a fiókot és a ismerőseimnek spam -eket küldőt ezért letiltottá Ha belépek a Windows Live megoldásközpontba ezt írja ki "Hiba: "Az Ön fiókja ideiglenesen le van tiltva" - Jelenleg aktívan dolgozunk a probléma megoldásán." :W 2 hete dolgoznak rajta :W Már 2 levelet küldtem nekik
    Kérdés : Nem lehet valahogy házilag megbuherálni hogy legyen MSN ( újratelepítés-el vagy valahogy ) vagy csak az a megoldás hogy(újra regisztrálom magam) vagy várok Napok -hónapok kérdése ? Olvastam a hotmail fórumot és írta valaki hogy már 1 hónapja nem tud belépni :Y Mentségükre legyen hogy elég sokan vannak ebben a cipőben ( fiók feltörés ) úgy látszik a Windows Live -rendszere elégé sérülékeny :C Most néztem Messengerben alúl van az hogy " A kiszolgáló állapota " megnyomtam " messenger állapota zöld pipa van a napoknál az összes szolgáltatás működik (lehet hogy még most is használja valaki a fiókomat ) én 2 hete be sem tudok lépni Na most ez hogy van ???? Ezer köszönet :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • 78zolika

    senior tag

    válasz 78zolika #8933 üzenetére

    kutakodás közben ezt találtam
    " Erőfeszítéseink részeként a feltört fiókokkal folytatott harcunkban, a Windows Live ID és a Hotmail csapat elkezdett egy folyamatot, melyben véletlenszerűen kiválasztott, veszélyeztetett fiókokat korlátoz, illetve letilt. Terveink szerint ez a folyamat megengedi a jogos tulajdonosnak, hogy visszaállítsa fiókját, de kizárja a hekkert.

    A folyamat első fázisában a fiókokat egy kötelező jelszó változtatás állapotba tesszük. Ebben a fázisban a felhasználó vissza tudja állítani fiókját egy új jelszó választásával. A következő fázisban a fennmaradó felhasználókat, akik nem változtattak jelszót az 1. Fázisban, egy SMS fogadására képes mobil telefonszám megadására kérjük, melyre elküldünk egy kódot. A felhasználók megadhatják ezt a kódot annak bizonyítására, hogy nem egy programozott támadásról van szó, mely elindít egy jelszó változtató folyamatot. A harmadik fázisban, a megmaradt fiókok, melyeket sem a Kötelező jelszóváltoztatással, sem az SMS üzenettel nem állítottak vissza, letiltásra kerülnek.

    A letiltott fiókokat csak a fiók ellenőrző folyamat segítségével lehet visszaállítani. Kérjük menjen az alábbi linkre fiókja visszaállításához:

    http://windowslivehelp.com/accountrecovery

    Megjegyzés – A felhasználóknak egy 20 kérdésből álló űrlapon, bizonyos számú helyes választ kell adniuk annak bizonyítására, hogy ők a fiók jogos tulajdonosai.

    Ha a Windows Live Megoldásközpontban az ellenőrző oldalon beadta kérelmét, kérjük szíves türelmét, mivel itt dolgozzuk fel az összes veszélyeztetett fiókkal kapcsolatos kérést.
    Újabb támogató csapattal bővültünk, növelve erőfeszítéseinket a kérések kezelésére és szükség esetén további erőforrások bevonását fogjuk megtenni. A problémák nagy mennyisége miatt a válaszok késve érkezhetnek, de tudnia kell, hogy keményen dolgozunk, hogy segítsünk fiókja hozzáférésében.

    Ha még nem vette fel velünk közvetlenül a kapcsolatot és jelszó visszaállításal kapcsolatos problémája van és azt gondolja fiókja veszélyben van vagy olyan üzenetet kapott, hogy fiókja le van tiltva, kérjük látogasson el ide: https://windowslivehelp.com/PasswordReset.aspx.

    Ha a megadott módokon nem tudta visszaállítani jelszavát, kérjük használja a lap alján található “Folytatás” gombot és mi örömmel segítünk. Önnek meg kell majd válaszolnia néhány kérdést azért, hogy megbizonyosodjunk róla, Ön a fiók tulajdonosa.Jelentés visszaélésként

Aktív témák