Aktív témák

  • 78zolika

    senior tag

    Sziasztok jó reggelt !
    Msn 9 -et használok azt hiszem A következő lenne nem tudok belépni ezt írja ki " 800488fb hiba üzenet – Nem lehet bejelentkezni a Windows Live Messenger " Feltörték a fiókot és a ismerőseimnek spam -eket küldőt ezért letiltottá Ha belépek a Windows Live megoldásközpontba ezt írja ki "Hiba: "Az Ön fiókja ideiglenesen le van tiltva" - Jelenleg aktívan dolgozunk a probléma megoldásán." :W 2 hete dolgoznak rajta :W Már 2 levelet küldtem nekik
    Kérdés : Nem lehet valahogy házilag megbuherálni hogy legyen MSN ( újratelepítés-el vagy valahogy ) vagy csak az a megoldás hogy(újra regisztrálom magam) vagy várok Napok -hónapok kérdése ? Olvastam a hotmail fórumot és írta valaki hogy már 1 hónapja nem tud belépni :Y Mentségükre legyen hogy elég sokan vannak ebben a cipőben ( fiók feltörés ) úgy látszik a Windows Live -rendszere elégé sérülékeny :C Most néztem Messengerben alúl van az hogy " A kiszolgáló állapota " megnyomtam " messenger állapota zöld pipa van a napoknál az összes szolgáltatás működik (lehet hogy még most is használja valaki a fiókomat ) én 2 hete be sem tudok lépni Na most ez hogy van ???? Ezer köszönet :R :R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák