Keresés

Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz sekli #2957 üzenetére

    Jól gondolod. De ezekszerint nem érted hogy mit kérdeztem. Tudom hogy be lehet állítani hogy X idő múlva tétlen legyek. De nekem az kéne hogy azonnal be tudjam állítani az állapotok közül hogy tétlen, és ráadásul úgy hogy az úgy is maradjon amikor használom a gépet.

    Ugyanis képzeld el azt a szitut hogy valaki rádír, aki barát meg okés, de piszok módon nem vagy rá éppenséggel kiváncsi, mert valaki mással beszélgetsz. Namost ha abban a pillanatban ír rád amikor elérhető vagy akkor pár percen belül már ciki ha nem válaszolsz.
    Ha berakod hogy "away" akkor azt tudja hogy úgy raktad be hogy láttad hogy rádírt. Namármost vagy elengeded a bill-t és egeret és bevárod hogy kiírja neked h tétlen -> megúszod, vagy bunkó vagy. Letiltás ezt nem oldja meg mert azt előre kell, ráadásul mint tudom ez ellenőrizhető, szal megintcsak ciki. Ergo ha úgy írnak rád hogy "elérhető" vagy, akkor vagy bunkó leszel, vagy beírsz neki egy bocs nem érek rá, (mindkettő negatív hangulat-kicsengésű) vagy kénytelen vagy meghallgatni a hülyeségeit.
    Tehát sztem ez teljesen valós probléma. Ha ekkor be tudnám rakni hogy tétlen akkor azt hihetné hogy épp elmentem a géptől.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Aktív témák