Új hozzászólás Aktív témák

  • lavalova

    csendes tag

    Hello,

    ha már így szóba került az ügy, én is felennék 1-2 kérdést...

    Nemrég vettem egy P6N SLI-FI alaplapot és mivel már rég foglalkoztam ilyesmivel rögtön el is vesztem a biosban. Akad egy E4300-as core2 proci is hozzá, amit bele kellene pászítani.
    Aszondja nekem: ''Bus Speeds: Auto, 400 to 2000 (100~500) in 1MHz increments'' nos mivel értem én hogy mit ír, csak értelmezni nem tudom gondoltam rákérdezek. Mindenki azt emlegeti hogy azért jó a core2 mert az FBSe az 200MHz. Namármost ha az alaplap 400-2000 MHzig állítható, hogy csinálok én ebből 200at??? :F :F :F

    Ráadásúl, alapból 1808 (vagy 1809 már nem emléxem, de mind1) MHzre állítja a deszka a procit.??? Na ez vajon mitől lehet.

    És ha már itt tartok akkor még egy gyors tapasztalatot is megosztok Veletek. Vettem egy sata vinyót is, amit rögtön rákötöttem a deszkához mellékelt kábelekkel (sata kábel (hmm, nem tudok plusz jelet írni ezzel a billentyűvel... :W ) plusz sata tápkábel) és az első dolga az volt, hogy szépen kékesszürke füstcsíkot eregessen.. Valakinek volt már ilyen? Tipp? Hardwerhiba vajon? remélem kicserélik a vinyót.... Na jó nem tépem tovább a szám. Ha valaki tud PLEASE segítsen!

    Kellemes napot!

Új hozzászólás Aktív témák