Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bwoay

    nagyúr

    válasz renato #7094 üzenetére

    ja, ezt nem számonkérésnek, vagy letolásnak szántam.
    buszmegállóban filmet nézni... hmm.
    az nem ugyanaz, mint amikor vonaton vagy buszon lenyomsz egy epizódot.

    amúgy én régóta várom a koreai mp3 lejátszók után
    ugyanezen gyártók telefonjait, de történetesen az iRiveré egyáltalán nem tetszik.

    [ don't... don't believe... don't believe the hype ]

  • ponti_ak

    addikt

    válasz renato #7094 üzenetére

    "...mindenesetre meglepődnék ha több év eltelne úgy, hogy a cowon nem próbálkozik be egy DAP lejátszóval."
    Hát, lehet hogy már most meglepődhetsz, mert szvsz eltelt az a pár év.. :U Legalábbis ha a joystick-os Cowon DAP-okat nézzük, merthogy a legsikeresebb ilyen példány, az U3 megjelenése 2005 októberben volt.. ..az U2, és a G3 meg már őskövület danolók.. OMG, hogy repül az idő.. :(
    Nah, viszont: azóta volt ugye a tapi-simis iAudio 6 (2006 január), ami teljes bukta lett a HDD miatt, ezért inkább átberhelték flash-memósra, így 2007 júniusra kijött az i7 (szintén tapis), a D2-vel együtt, ami meg érintős mini-pmp (aminek a kezelése igenis megoldható, akár bicajozáskor is, mert eléggé lapos, így zsebben kényelmesen elfér, és nem is fordul el a zsebben, úgy marad... ss mivel az élén vannak a gombok, ez is megkönnyíti a nyomkodást.. Persze nem joy, de nem is annyira vészes..).
    Van ugyan a kimondottan DAP-nak készült "olcsó" U5, ami jó-jó, de szintén nem joy-os, inkább amolyan divatos-lapos-hosszú... Bár a Power-csúszka jobb rajta, mint a Fuze-on, de szintén nem az én ízlésem. (..és felteszem, bwoay-é sem.. Ugye? Tee.. körzeti downhill-bajnok.. :D).

Új hozzászólás Aktív témák