Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boga06

    csendes tag

    válasz sz.balazs.95 #39975 üzenetére

    Sziasztok!

    Először is nem tudom, jó helyre írok-e, ha nem helyezzétek át a megfelelő topic alá :D

    Történt a gépemen, hogy egyik napról a másikra, bekapcsolás után a Firefoxra kattintok és azt írja ki, hogy nem elérhető az internet.. pontosabban, hogy nincs kapcsolat.. Ezek után ellenőriztem a kapcsolatot a gép és a modem/router között minden tökéletes. Amúgy okos telefonok, laptop képes használni a Wifi-t, amit a router küld, a smart tv pedig kábelesen van hozzákötve, s azon is működik a net. Mindez hozzátenném egy nov.14-ei Windows frissítés után következett be.

    A Windows-om nem jogtiszta, rendszergazda ismerős tette fel.. kb. 1,5 éve, azóta frissítgettem mindig, s ígéret szerint semmit problémát nem okozott. De azért a friss update-eket letöröltem hátha az okozta a problémát.. változás semmi.

    Körbe küldtem a MEssencial.-t, talált is egy valamit.. azt töröltem. A CCleaner egy-két anomáliát elrendezett, a Spybot talált egyedül gyanús fájlokat.. ezeket eltávolítottam, a Spyhunter nem talált semmit.

    Ezek után a helyzet változatlan. Pontosabban volt még egy anomália, a Windows hiba küldője olyan sűrűn kapcsolt be a folyamatkezelőt nézve, hogy néha 4x, 5x egymás után felugrott majd eltűnt. Külön a háttérben kellett leállítanom a wermgr.exe-t, mert szinte két betűt nem tudtam leírni egymás mellé, olyan gyorsan szakítgatta meg a folyamatot, bármit is csinálttam. Szóval közel használhatatlan volt a háttérben dolgozó folyamattól a gép.

    Ezt követően eltávolítottam a ME-t, majd újra tettem. Ami érdekes volt, hogy frissítette magát a netről, bár én sem Skype, sem böngészőn keresztül nem tudtam rá fellépni. Frissítés után ellenőriztem, semmi. Az internet Exp. kis gondolkozás után egyáltalán nem indult el. Gondoltam a Firefox-ot (Firef.Setup 31.0) is újrateszem, letöröltem.. majd a telepítéskor a következőt írta ki. A letöltés megszakadt... Szóval most úgy vagyok, hogy nincs böngésző a gépen, nem tudok róla kifele indítani semmit, s fogadni sem.

    Megnéztem még a drivereket is, a hálózati drivereknél, nem mindnél, de sárga felkiáltó jeles háromszög fogadott. Ezeket eltávolítottam egyenként, majd az alaplap cd-jével újratettem a LAN drivereket. A felkiáltójelek eltűntek, de ezt leszámítva változás semmi.

    A számítógépen korábban.. egyre lassabban töltöttek be az ikonok. Először fehéren, majd utána egyenként, lassan, lassan töltődtek be. A Firefox néha, kiakadt egész keményen és nem válaszolt, majd kb. fél perc után ismét lehetett használni, ez teljesen random történt.

    Ilyennel már találkoztatok, vagy van tippetek mibe ütközhettem? Már a Windows újrahúzásán gondolkozom..

Új hozzászólás Aktív témák