Új hozzászólás Aktív témák

  • bazsi83vp

    senior tag

    válasz Armagedown #60043 üzenetére

    A 2.-nak leírt megoldás kilövi a gyorsítótárat a háttértárakon és én azt alkalmazom.
    Ha már youtube videó: ugye ott is a tartalom nagy része maga a média és az oldal többi eleme elenyésző adatmennyiség a teljes forgalom egészét nézve, minek őrizgessem.

    Másrészt ha abban gondolkozol, hogy bizonyos tartalmakat (pl audió-, videó streamek) ne cacheljen a böngésző, arra nem biztos, hogy van megoldás. Max valami böngészőkiegészítő, de az szerintem ilyen szinten nem szólhat eleve bele a böngésző működésébe.

    Alternatív megoldás, hogy ramdiskre dolgozol és ha szükséges, azt a leállításnál majd kiírja a háttértárra, illetve visszatölti indításnál a tartalmát.... De szerintem ezzel max nagyon lassú, vagy nagyon mobil (alacsony adatkorlát :D ) internet esetén lehet érdemes pöcsölni.

    Végezetül pedig: ha ezt nem játszottam volna el, akkor is 10+ év alatt érném el a Samsung által megadott 150 terás adatforgalmat az SSD-n... Csak szerintem tényleg felesleges egy digi net mellé nekem a gyorsítótár.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák