Új hozzászólás Aktív témák

  • stingy2

    senior tag

    Sziasztok,

    Előre is elnézést, de most kicsit ideges vagyok.
    pár napja frissített az ESR erre a Quantum nevű valamire...húztam, amíg bírtam a régi. lassabb, de stabil FF-al, de eddig bírta frissítés nélkül.
    Azt már kezdtem megszokni, hogy néhány kieg nem kompatibilis ezzel az új remekművel. ami meg igen, pl. NoScript, az kicsit megváltozott stb. Amit ma művelt ez a szoftvernek nevezett romhalmaz, olyat még nem láttam az elmúlt tizenvalahány évben.2-3 lap volt megnyitva, mikor meg akartam nyitni még egyet - nem emlékszem pontosan mit, vmi bank honlap volt, kedvencekből, mentve, tehát nem vmi fake volt.Erre elkezdett villogni a ff. Bezártam, majd megnyitom újra, de kb. tönkrevágta az évek óta stabil w 10 ltsb-t, amit azért nem olyan könnyű...
    Pl. két lapot nyit meg egyszerre, nem tudom kikapcsolni a gépet, mert villog a kikapcsoló ikon, nem tudom uninstallálni a ff-ot, mert azóta a ccleaner sem megy, de a programok és szolgáltatások-ból sem lehet, mert össze vissza dobál fel mindenféle abalakot, majd lefagy
    lényeg, h újra kell húznom a gépet emiatt a bughalmaz miatt.
    Estleg látott már vki vmi hasonlót? Gondolom megkérdezem format:c előtt.
    Köszi előre is.
    (nem hiszem, h vírus lenne,nod, webroot nem jelzett, emet is van fenn, noscript,UBlock, szóval ezt kizárnám egyenlóre)

    INTJ

Új hozzászólás Aktív témák