Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellfanboy

    őstag

    válasz V.Stryker #92106 üzenetére

    [náluk van kettő is]
    jól nézz át mindent. ha tőlük bérelsz. én nyáron béreltem tőlük de előtte e-mailben rákérdeztem hogy van-e a motorhoz autópálya matrica. vissza írták hogy persze pest megyei van. erre mikor átveszem a motort kérdi a csávó hogy merre megyek vele? hát mondom m0 aztán irány haza erre mondja hogy akkor a benzinkúton ugorjak be matricát venni.. hát mondom nem ezt az infót kaptam e-mailben.. faszom kötözködik velük.
    mikor viszem vissza a gépet csávó nézegeti és kérdően megkérdi hol jártam vele az elmúlt 2napban( annyi időre béreltem) beleraktam kb 800km-t. mondom itt ott, erre-arra mondja hogy jó de ez a 800km sok. én meg mondom km korlát nélkül hirdetitek a weboldalatokon, nálam lévő szerződésbe sincs korlát. erre fogta magát elolvasta a nála lévő szerződést (2pld volt 1 nála 1 nálam) nah az övébe is km korlát nélküli volt a szöveg...
    sztem van egy olyan szerződés amibe km korlát van és a balekokat lehúzzák, vagy csak rossz napja volt nem tudom. a hab a tortán a kaució volt, elmondásuk szerint 2 nap után feloldódik a kauicó összege. nálam ez11 nap volt úgy hogy a 8.napon hívtam fel a bankot h mizu, erre a bank visszaírt hogy látják a tranzakciót de még nem jelzett vissza nekik a partner.(ez nem tudom hogy a bank, vagy a bérlő hely hibája de akkor se tájékoztassanak2 napról amikor majdnem 12-be tellett hogy meglegyen a lovém..)

    eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

Új hozzászólás Aktív témák