Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz canniball #66583 üzenetére

    Azt nem tudom, a VFR hogyan van megoldva, de az SV idomjában van egy kis "szélcsatorna", ami folyamatosan visz be friss levegőt az idom mögé is, tehát kapsz kis kellemes szelet, de nem azt a vadat, mintha direkten telibe kapna. :K
    No, meg az SV félidomos, tehát sokkal jobban tud hűlni a blokk, nem kapsz annyit a nyakadba, mint egy teljesen burkoltan, mint amilyen a VFR is.

    (#66585) persuader: Hát nem tudom, az SV-n a vázat belülről oldalirányban tuti merevíti elég rendesen a blokk, szóval egy eldőlés/elcsúszás esetén támadó oldalirányú ütés erejétől annyira nem féltem. Aztán lehet, tévedek. :)

    (#66586) bob.zxr: Igen, ugyanez volt, mikor elmentem pár sráccal túrázni, SV1000, Triumph Street triple, meg egy nagyobb BMW, és hát az egyenesekben durván elnyúltak, pedig kimotoroztam az SV650-ből, amit csak jó érzéssel lehetett. :K
    Persze, nyilván, nem lassú ez, sőt, közútra, normálisan közlekedni bőven elég, de ha baboss-nak szempont, hogy semmiképp ne legyen kézifék a csoportban, akkor azért inkább bő 100 lovas gépek közt nézelődnék, mint 70.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák