Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz vendingo #6339 üzenetére

    OMG (Ezt most nem tudom frappánsan magyarul).
    Majd biztos azért veszek meg valamit, hogy még szenvedjek vele...

    Kesztyűt soha többé nem fogok olyat venni, ami nem halál kényelmes normál pózban, ahogy a kormány fogom... Nem emlékszem már pontosan, milyen volt a bélelt kesztyűm, mintha egész OK lett volna, tuti nem veszem meg, ha nyom vagy szűk, de nem volt igazán kényelmes s normálisan még so-so, de amikor húzom a kuplungot (ami az én kicsikémen teljesen normális. múltkor meghúztam egy kis cbr-ét, az nevetségesen könnyű, szerintem zavarna :D), hosszan, pl. percekig, gyakran, ami nálam teljesen megszokott hegyes terepen, akkor fáj a kezem. S még ha meleg lenne, de nem. 10 fok fölött tudom csak használni kicsit is hosszabb utakra, míg az ujjatlan 13 foknál kezdődik. Az legalább kényelmes. Igazi védelmet egyik kesztyűm sem adott még, a béleltnek van némi vastagsága, annyi. próbáltam protektoros kesztyűket is, de én ujjakkal rendelkező kesztyűből még nem találtam kényelmeset :( Az első bőrkesztyűmet nem tudom, hogyan sikerült megvenni, az ujjai rövidek, a tenyere nagy volt. Bár az első időkben kisebb gondom is nagyobb volt annál :)
    Jövő őszre/télre veszek másik kesztyűt, de nem tudom, motoros lesz-e, kezdem feladni a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák