Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz Archer #31107 üzenetére

    Nekem van.
    Tankbőr vagy táska érdekel?
    Táska esetében a lopás: A hozzád közelebb lévő részen két csat van (fém, régebbi táskákon láttam ilyet), pikpak kioldható. A kormány felől viszont két műanyag kampóba kell beakasztani a táskán lévő műanyag füleket, amire rá kell fordítani két lezáró pöcköt. Tehát úgy nem lehet lelopni, hogy valaki megfogja és hirtelen lerántja. Ebből a szempontból jobb, mint egy mágneses tanktáska. Ugyanakkor semmilyen táskát nem hagynék a motoron, ha nincs szem előtt.
    Eső: Alapvetően többfajta táska van, valamelyikhez jár esőzsák is, másokhoz nem. Engem kapott már el durva eső. Sima gyöngyvászon verzió volt. Az anyag nem ázott át, de egy ponton bejutott a víz egy varrásnál. Azt nem tudom, hogy ahhoz a táskához járt-e zsák, mert kölcsön volt, meg nem is mai darab. A sajátom nem tudom, mert még nem érkezett meg:)

    A tankbőr bírja az esőt. Lelopni nem olyan egyszerű, mert nekem az első ülés alatt van rögzítve...de ettől még le lehet szedni.

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák