Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pietrrr

    aktív tag

    válasz macilaci78 #147768 üzenetére

    Nekem egy alsó polcos MT Blade van, amit már elég régóta nem gyártanak, de pl plexit, pinlockot még mindig lehet hozzá rendelni. Bélés mondjuk nem tudom, hogy van-e hozzá, de ha az itt leírt problémás márkákhoz/típusokhoz viszonyítok, elég király ez a cucc ár-érték arányban, pláne, hogy sok órán keresztül is teljesen kényelmes a fejemen. Mondjuk annyi negatívuma van, hogy talán túl hangos.

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz macilaci78 #147768 üzenetére

    Van egy kollégám, egy igazi motoros, (Nekem hobbi, alkalmi gurulások) igazi nagy vasakkal, most valami 1300-as Yamahája van. Na, ő az LS2 sisakokat szereti, ezt tanácsolta.
    Én most tényleg sokat nézegettem, olvasgattam bukók után. Most már az sem biztos, hogy felnyitható kell nekem, írták hogy nehezebb, zajosabb, meghibásodási lehetőség nagyobb, lehetséges hogy gyengébb a védelme.
    Beépített napszemüveg kell, ennyi biztos, meg ez a pin lock. Nem használtam egyiket sem, sima nagyon alap sisakjaim voltak eddig.
    Most kivárok, olvasgatlak benneteket, hátha olvasok egy jó tippet, vagy járok Pesten, körbenézek. Esetleg bedobnak valahol egy jó akciót. De lehet hogy bepörgök, megveszem azt az SMK sisakot a Shoxban (Azt mondják, az első ötlet a jó), mert én megunom a saját töketlenkedésemet. :D
    A sztorihoz: Védőfelszerelésünk a sisakon kívül nem volt. Simsonokkal, Mz-kkel 15 évig motoroztam, csak sisak volt, meg persze télen kesztyű. Zárt ruházat, ennyi. Minden ismerős így tolta. Hozzáteszem, megúsztuk, igazából motoros balesetem nem volt, persze saját hülyeségem miatt kis sebességgel párszor estem, pár heg a térdemen emlékeztet rá, de még törésem sem lett. :)

Új hozzászólás Aktív témák