Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz csongi #142974 üzenetére

    A szabalyozast haladta meg mar reg a jarmuipar. Nem fejlodik vele a szabalyozas.
    Erre ertettem, hogy teljesen masok az autok, motorok. nem a mai jarmuvekre vannak ezek szabva eleve.
    Hogy miert segg hulyek hozza? Abbol kiindulva, akikkel en talalkoztam, ven faszok dolgoznak ilyen helyeken, akik mar be vannak csontosodva, es nem akarnak semmit tanulni. Tokuket vakargatjak. Ezert.
    A muszaki allomasokon pedig sokszor olyanok vannak, akik sosem dolgoztak a szakmaban, viszont packazhatnak veled. Illetve ez nem biztos, hogy megtehetik, mert utana kellene menni, milyen kotelesseguk van nekik, neked meg milyen jogaid, es nem kell hagyni, hogy csak ugy elkuldjenek a fenebe, mert attol, hogy mindenki felhaborodik, nem lesz jobb senkinek, nembhalad elore az ugy. Valami youtuber felkarolhatna a temat, lenne vegre egy ertelmes tartalom, hogy mit lehet ez ellen a jeleseg ellen tenni.

    A kornyezet termeszetesen gond. De nem valtozott a jogi kornyezet semmit, vagyis de, jopar evvel ezelott szigorodott, hogy mostmar nem ket hetre kerulsz kispadra, ha szarra kentek az ugyfelek, hanem becsukjak a muhelyedet nehany honapra. ezt ezek a ven faszok okoztak, amikor mindenert kenopenzt lehetett adni, es minden szart attoltak. Meg azok, akik minden szarert megkentek oket. most pedig a lo masik oldalara csuszott az egesz.

    De normalis az sosem volt.

    En nem ertem meg, hogy egyszeruen megvonod a vallad, hogy hat ja. Ez van. Ilyen kornyezetben ertheto. Nem. Nem ertheto. Azert marad minden szar, mert az ember megvonja a vallat.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák